Lingas Łoniewska - najnowsza książka autorki bestsellerów Agnieszki Lingas Łoniewskiej już w księgarniach!

 Lingas Łoniewska - najnowsza książka autorki bestsellerów Agnieszki Lingas Łoniewskiej już w księgarniach!
Autor Marcelina Szulc
Marcelina Szulc15.09.2023 | 5 min.

Fani literatury Agnieszki Lingas Łoniewskiej mają powody do radości. Już wkrótce, bo 12 września 2023 roku, ukaże się najnowsza książka popularnej polskiej autorki bestsellerów. Jest to wyczekiwana nowość na rynku wydawniczym, ponieważ ostatnia powieść Lingas Łoniewskiej pojawiła się aż 2 lata temu.

Kiedy ukaże się nowa książka Agnieszki Lingas Łoniewskiej?

Nowa powieść Agnieszki Lingas Łoniewskiej trafi do księgarń już 12 września 2023 roku nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka. Jest to pierwsza od 2 lat nowość popularnej polskiej autorki, więc z pewnością czytelnicy z niecierpliwością wyczekują jej premiery. Ostatnia książka Lingas Łoniewskiej, zatytułowana "Czarne złoto", ukazała się we wrześniu 2021 roku.

Agnieszka Lingas Łoniewska na rynku literackim od ponad 20 lat

Agnieszka Lingas Łoniewska jest autorką wielu bestsellerowych powieści obyczajowych. Na rynku wydawniczym obecna jest od 1997 roku, kiedy ukazała się jej debiutancka książka „Trzynaście”. Od tamtej pory napisała kilkanaście powieści, które zdobyły uznanie czytelników i krytyków, a także nominowane były do prestiżowych nagród literackich. Jej książki osiągają w Polsce nakłady przekraczające 100 tysięcy egzemplarzy.

Dlaczego warto czytać nową książkę Lingas Łoniewskiej?

Twórczość Agnieszki Lingas Łoniewskiej od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelników. Jej książki są chwalone za wciągające, pełne napięcia fabuły osadzone w polskiej rzeczywistości, barwne portrety psychologiczne bohaterów oraz piękny, poetycki język. Nowa powieść Lingas Łoniewskiej z pewnością nie zawiedzie fanów talentu autorki do kreowania niebanalnych historii i postaci. Jej lektura to gwarancja wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

Najciekawsze wątki w najnowszej książce autorki bestsellerów

 Lingas Łoniewska - najnowsza książka autorki bestsellerów Agnieszki Lingas Łoniewskiej już w księgarniach!

Choć fabuła nowej powieści Lingas Łoniewskiej owiana jest jeszcze tajemnicą, wiadomo, że jej akcja toczyć się będzie współcześnie w jednym z polskich miast. Główną bohaterką jest młoda kobieta zmagająca się z trudną sytuacją życiową. Próbując odnaleźć sens egzystencji, wikła się w skomplikowane relacje z ludźmi, których spotyka na swojej drodze. Jak zawsze u Lingas Łoniewskiej, fabuła obfitować będzie w zaskakujące zwroty akcji, tajemnice z przeszłości i wzruszające sceny.

Gdzie kupić najnowszą książkę Lingas Łoniewskiej?

Nową powieść Agnieszki Lingas Łoniewskiej będzie można kupić w księgarniach stacjonarnych w całej Polsce oraz w wiodących sklepach internetowych takich jak Empik, Gandalf, Bonito, TaniaKsiazka.pl i innych. W przedsprzedaży online trwa już zbiórka zamówień na pierwszy nakład książki. Warto zatem już teraz zarezerwować swój egzemplarz, by mieć pewność, że nie zabraknie dla nas nowości Lingas Łoniewskiej w dniu premiery.

Jakie nagrody i wyróżnienia ma na koncie Agnieszka Lingas Łoniewska?

Agnieszka Lingas Łoniewska jest laureatką wielu prestiżowych nagród literackich, m.in. Paszportu Polityki (2001 r.), Nagrody im. Władysława Reymonta (2005 r.) i Nagrody Conrada (2013 r.) za całokształt twórczości. Jej powieści były nominowane do Nagrody Literackiej Nike, Angelusów oraz do Nagrody Mediów Publicznych COGITO. Autorka otrzymała również Brązowy (2008 r.) i Złoty (2015 r.) Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznawany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ile książek napisała dotychczas Agnieszka Lingas Łoniewska?

Dotychczas Agnieszka Lingas Łoniewska wydała 15 powieści. Jej debiutancka książka „Trzynaście” ukazała się w 1997 roku. Później na rynku pojawiły się takie tytuły jak „Półsychron” (2000), „Magnificat” (2003), „Panna Nikt” (2006), „Tworki” (2008), „Buntownik” (2010), „Królowa Snów” (2012), „Wiedźma” (2014), „Mężczyzna mego życia” (2015) czy wspomniana już „Czarne złoto” (2021). Każda z jej książek spotykała się z uznaniem czytelników i świetnymi recenzjami krytyków.

Dla kogo przeznaczona jest nowa powieść Lingas Łoniewskiej?

Książki Agnieszki Lingas Łoniewskiej cieszą się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Jej proza obyczajowa, osadzona w realiach współczesnej Polski, porusza uniwersalne tematy bliskie każdemu czytelnikowi. Nowa powieść autorki z pewnością sprosta oczekiwaniom jej dotychczasowych fanów. Znajdą w niej wiele wątków do refleksji i przeżyją wzruszającą, pełną zaskakujących zwrotów akcji historię, której nie będą w stanie łatwo zapomnieć. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Najnowsza powieść Agnieszki Lingas Łoniewskiej zapowiada się niezwykle interesująco. Autorka od lat dostarcza czytelnikom wzruszających historii osadzonych w polskiej rzeczywistości, więc i tym razem możemy spodziewać się powieści na najwyższym poziomie. Warto już teraz zamówić książkę w przedsprzedaży, by mieć pewność zakupu w dniu premiery. Gorąco polecamy lekturę i życzymy wielu niezapomnianych wrażeń!

Najczęstsze pytania

Premiera książki odbędzie się 12 września 2023 roku.

Książkę będzie można kupić w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, m.in. Empik, Gandalf, Bonito, TaniaKsiazka.pl.

Jest laureatką m.in. Paszportu Polityki, Nagrody Reymonta i Nagrody Conrada.

Do tej pory wydała 15 powieści.

Jej książki cieszą się popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

5 Podobnych Artykułów

  1. Najciekawsze Książki o LGBTQ+: Wybór dla wszystkich, którzy cenią wartości różnorodności
  2. Isabel Allende - mistrzyni literatury latynoamerykańskiej
  3. Nora Roberts najnowsze książki 2023 - lista bestsellerów autorki
  4. Jak czytać ebooki i epub na telefonie? Poradnik 2023
  5. Dan Brown - nowa książka z Robertem Langdonem: jakiezagadki przedstawia?
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Marcelina Szulc
Marcelina Szulc

Witajcie, miłośniczki literatury! Podzielę się moim literackim mikrokosmosem, gdzie słowa malują emocje. Recenzuję unikalne perły literackie, dzieląc się refleksjami nad głębokimi treściami. Moja pasja to e-booki, które otwierają drzwi do nowych światów. Odkryj ze mną magię literackiego wszechświata!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły