Preiss Adam

Adam Preiss

Marzyciel, fantasta. Od kilku lat uważny obserwator i badacz rzeczywistości. Cierpi z powodu „królewskiej choroby”. Poszukuje prawdy o sobie i świecie oraz sensu życia i znaczenia roli własnej i ludzkości we wszechświecie.

Kroniki Preissa - mój blog

Z ogromną pasją czyta i studiuje literaturę i inne dostępne materiały wiedzy z wielu obszarów. W znaczącej przewadze dziedzin niekonwencjonalnych, niepopularnych i przez oficjalną naukę i media nieuznawanych, przemilczanych lub wyśmiewanych. Kroczy drogą poznania.

Uwielbia doznania intelektualne, emocjonalne, psychiczne i duchowe, jakie zapewnia mu szeroko pojęta fantastyka. Miewa przypływy niesamowitych fantazji, wyobrażeń, koncepcji, teorii i pomysłów, których spisał już co najmniej setki stron. Możliwe, że też doświadczony metafizycznie lub „paranormalnie”.

Wierzy w istnienie Niepoznanych aspektów wieloczłonowej, wielopłaszczyznowej i wielowymiarowej struktury i mechaniki Istoty człowieka i Wszechświata. Marzy o byciu płodnym i cenionym, nieprzeciętnym pisarzem. I o prawdziwej miłości. Mieszka koło Poznania.

Marzy mi się twórcze eksplorowanie i promowanie konwencji literackiej i artystycznej, która łączyłaby fikcję i fakty, informacje z dziedzin środowisk badań alternatywnych i obszarów ezoterycznych wraz z zasobami wyobraźni. Taka Metafantastyka. Chciałbym móc kiedyś stworzyć związany z tym ruch lub stowarzyszenie.

Ps. Możesz napisać do mnie na adres: preiss.adam@gmail.com