Nizner Sławomir

Sławomir Nizner

Mam na imię Sławek, niedawno skończyłem 30 lat. Wychowałem się w podwrocławskiej Żórawinie. Mieszkam we Wrocławiu, ale można mnie spotkać w całej Polsce.
Jestem Preppersem, czyli osobą przygotowującą się na apokalipsę. Czarne scenariusze mogą być różne, od prywatnych końców świata, wypadków, pożarów, poprzez klęski żywiołowe, konflikty zbrojne aż do takich ze szmidtowskim rozmachem. Przygotowania to dla mnie nie tylko prywatna pasja. Aktywnie propaguję prepping poprzez fp Preppers Poland i działalność Fundacji której jestem prezesem.
Prowadzę i organizuję warsztaty w całej Polsce. Do moich ulubionych należą takie z prymitywnych technik łowieckich, ale są też bardziej prozaiczne jak z wekowania i peklowania żywności, z pierwszej pomocy, samoobrony, zachowania się w sytuacjach kryzysowych i wiele innych.
Jestem w trakcie organizowania I Konwentu Preppers Poland na który serdecznie zapraszam.
Jako miłośnik survivalu, lub jeśli ktoś woli bushcraftu, każdą wolną chwilę spędzam w lesie, najchętniej w górach. Lubię zwiedzać opuszczone budynki, takie hobby nazywa się urbex - od urban exploration. Nie mam jeszcze wielu obiektów na koncie ale to w tym najlepsze, bo wszystko przede mną. Liznąłem sztuk walk, amatorskiej pirotechniki i byłem na kilku meczach ASG. Niestety cierpię na notoryczny brak czasu. Doba jest zdecydowanie za krótka.
Dużo czytam, na ogół w podróży. Słucham rocka, metalu, oper i poezji śpiewanej. Przed snem wciągam odcinek jakiegoś serialu. Kocham zwierzęta, w szczególności psy.
Mam sześcioletnią, cudowną córeczkę - JULIA! TATA CIĘ POZDRAWIA! :)
Link do mojego profilu