Olbrycht Kaja - "Aldis"

Kaja Olbrycht

Kaja Olbrycht - "Aldis"
Przede wszystkim nie znosi swojego imienia. Przeklina FB za wymuszenie zmiany danych na prawdziwe. Większości znana jako Aldis Floudys. Sama ksywka powstała w czasach gdy była członkiem Bractwa Rycerskiego a nazwisko dołączyło się na jednej z gier Vallheru.
Obłąkana Cthultystka. Zbiera wszystko co związane z Lovecraftem i całą wesołą Ferajną przedwiecznych z Cthulhu na czele. Za punkt honoru życiowego obrała sobie zdobycie wszystkich gier planszowych w tejże tematyce.
Fanka Horroru od małego. Ukrywanie się przed rodzicielami celem oglądania Opowieści z Krypty nadal uważa za jedno z najlepszych wspomnień z dzieciństwa.
Chujowa Pani Domu za to utalentowana kucharka (nikt jeszcze nie umarł więc uważa że może tak śmiało twierdzić). Aktualnie zaczyna swoją przygodę z połączeniem kucharskiej pasjji i miłości do fantastyki wszelakiej. Powoli powstaje profil FB Unspeakable Kitchen na której będzie można znaleźć przepisy z fandomowego świata książek, seriali, filmów i gier.
Miłośniczka rękodzieła. Aktualnie Pani i Władczyni Aldis - Artistic Craft Works gdzie tworzy cuda niewidy ze skóry naturalnej garbowanej roślinnie. Godziny spędzone na ręcznym wykrawaniu, malowaniu, tłoczeniu i szyciu to zaiste dobra odskocznia od codzienności.
Robi masakryczne literówki pisząc na kompie, do których przyzwyczaiła się większość znajomych i okrzyczeli ową przypadłość "Językiem Aldisowym". Ma nawet oficjalnego tłumacza.