Czerwoniak Zuzanna

Zuzanna Czerwoniak

Nigdy nie lubiłam pisać o sobie, i nadal tego nie lubię, bo nigdy nie wiem, co mam napisać...
Uwielbiam czytać (Lubimy Czytać). Słucham dużo różnej muzyki (Last fm, Spotify). Są 3 zespoły, które uważam w tym momencie za zespoły mojego życia: Queen, DIRENGREY i Thirty Seconds To Mars, ponieważ muzyka każdego z nich znacząco na mnie wpłynęła w jakimś okresie. Oglądam seriale. Dużo różnych seriali (FilmWeb). Lubię też filmy i programy kulinarne czy inne Top Chefy.
Dziecko Czarnobyla, królik doświadczalny reformy oświaty (1szy rocznik cudownych gimnazjów). Studia ukończone z wybojami na mecie i nadal szukam "swojego miejsca" zawodowo.
Mam kota. Imienniczka córki Gałczyńskiego (o czym dopiero niedawno się dowiedziałam) i wdzięczny obiekt instagramowych zdjęć.
Czasami zdarza mi się napisać jakąś notkę i ostatnio odkurzyłam swoje miejsce.
Kocham góry! Mój dom rodzinny jest w Przesiece - małej, urokliwej miejscowości w Karkonoszach, więc jestem z nimi silnie emocjonalnie związana. I stale za nimi tęsknię, gdyż póki co migruję sobie po Polsce - Poznań, Kraków, a aktualnie jedna z podwarszawskich miejscowości. Ot, życie. Kot dzielnie podróżuje ze mną i ma się na szczęście dobrze.
Marzę o zwiedzaniu wielu miejsc, krajów i miast. I o zobaczeniu zorzy polarnej nim zakończę mój żywot (co, mam nadzieję udało się jakość Autorowi zrealizować w Szczurach :) ).

Profil na Twitterze
Profil na Facebooku