Rejman Michał

Rejman

Michał Rejman (Rayan) urodziłem się w Malborku 12.08.1990r. Obecnie zamieszkuję w Koszalinie. Pracuje w zawodzie jako fryzjer. Jednak jak by nie patrzeć na co dzień mam do czynienia z ostrymi narzędziami co da się zauważyć w krwawej książce "Alvethor" gdzie jestem jedną z głównych postaci autorki Magdaleny Kałużyńskiej. Teraz dzięki uprzejmości Roberta Szmidta przeniosę się do książki "Szczury Wrocławia" gdzie świat będzie się ścielił trupami.. żywymi trupami! Tematyka zombie jest mi doskonale znana i uwielbiana. Książki, filmy oraz wszelkiego rodzaju imprezy czy konwenty o nieumarłych dają mi wielką satysfakcję. Podczas Halloween zorganizowaliśmy zombie walk oraz krótkometrażową parodię Lubię próbować nowych rzeczy i adrenalinę. Zamiast siedzieć i rozmyślać wolę działać. Odpoczywam na łonie natury, survival najlepiej w gronie prawdziwych przyjaciół- bo to oni są dla mnie najcenniejsi i największą wartością jaką może mieć inny człowiek. Reszta to tylko rzeczy. Poprosiłem znajomych by podchodząc obiektywnie napisali kilka słów o mnie:

Jarosław K. -Masz tylko jedną wadę: brak zalet xD taki żarcik. Jesteś pijak i tyle dziś mogę to stwierdzić ;]

Ada B. -Byłeś, jesteś i będziesz naszym Misiem. Wiecznie uśmiechniętym i pogodnym co by się nie działo nie da się na Ciebie obrazić jedynie wkurzyć na to,że jesteś ZA DOBRY! Mam nadzieje ,ze w końcu sobie znajdziesz kogoś odpowiedniego bo w tej kwestii masz pecha ( nieudany zwłaszcza ten ostatni wybór , po którym został szczur )

Ewelina K. -Znany się krótko ,ale jedno jest pewne jesteś niepowtarzalnym ,jedyny w swoim rodzaju, z dziwny zainteresowaniem ( zombi ha ha ) facetem .Uwierz mi jesteś jeden na milion !!!!

Tomasz S. -Musisz popracować nad ortografią. Jesteś dobrym przyjacielem i twardym zawodnikiem, masz swój świat i dalej go tworzysz. Czasami jestem ciekaw co chowasz w brodzie haha no i stylista z Ciebie niezawodny.

Olimpia G. -Pozytywny, szybko się uczysz i masz świetne zainteresowania, nie boisz się przygód i można na Ciebie liczyć czasami jesteś zbyt ufny, i żyjesz w trochę innym świecie doceniam to ze nie ważne ile się nie widzimy to zawsze jak się spotkamy nie schodzi mi uśmiech z twarzy.

Agata B. -Zawsze gdy Cię widzę uśmiech na twarzy sam się pojawia, zarażasz nim. Wesoły, otwarty. Lubię te Twoje opowieści mówione z takimi emocjami, pasją i zapałem:-)

Ewelina R. -Masz dobre serduszko, genialne, szalone i czasem przerażające mnie pomysły zarówno te na życie jak i na siebie. Miałeś więcej fryzur i kolorów na włosach przez 3 lata niż ja 26. Robisz dobrą herbatę i ciasto z karmelem:) (kiedy zrobisz?) Jak nie pracujesz, to imprezujesz, wyciskasz z życia co się da i tak trzymaj! ... i masz słabą głowę, mogę stwierdzić to od dawna ;p.

Paulina K. -Michał Rejman --> Wiking z Atrium <3

Łukasz O. -Zdeterminowany do osiągania sukcesu, bacznie obserwujący otoczenie, przywiązany do otoczenia, wiecznie uśmiechnięty, oddany swoim ideałom, realista i hobbysta. Łatwo rezygnuje z utrzymywania kontaktu,szybko dokonuje osądów, niesłowny, potrafi palić mosty, introwertyk (czy to wada, nie mogę powiedzieć, sam jestem :) )